SkyTeks

Rolling Roof

Skyteks hareketli çatı sistemleri, tüm hava koşullarında, geniş uygulama alanına sahiptir. Bu sistemde çatı, alüminyum panellerden oluşur. Bu paneller 90 derece açılarak toparlanır ve çatı tamamen açık konuma gelir. Cafe ve restoranlarda şık bir tamamlayıcı olması yanı sıra Skyteks, konutlarda da kış bahçesi olarak kullanılır. Çatının hareket kabiliyeti sayesinde paneller, belli bir açıda tutulduğunda doğal havalandırma sağlanırken aynı zamanda gölgelik olarak da kullanılabilir. Panellerin yaptığı katlanma hareketi sayesinde, temizliği çatıya çıkmaya gerek kalmadan içeriden kolayca yapılabilir. Elektrostatik fırın boya ile renklendirilir, istenilen her renkte uygulama yapılır. Fırın boya sayesinde uzun ömürlüdür.

  • Sistem yağmurda dahi havalandırma yapma özelliğine sahiptir.
  • Gün içinde panelleri güneşin açısına göre konumlandırabilirsiniz.
  • Kumanda kontrolü sayesinde istediğiniz açıda veya konumda durdurabilirsiniz.
  • Sistem 150 kg/m2 kar yükü taşıyabilmektedir.
  • Kuvvetli yapısı sayesinde üstten rahatlıkla temizlenebilir veya içten 90 derece açıya getirilerek silinebilir.
  • Taşıyıcı profillerde bulunan odacıklar sayesinde, istediğiniz aydınlatma aksesuarını kablo kanalı gerektirmeden sisteme entegre edebilirsiniz.
_

Profil Seçenekleri

Akıllı Ev

B-Tronic tabletle herşey çok kolay. B-Tronic tabletle evinizdeki ve iş yerinizdeki tenteleri, Becker otomatik panjurları, Becker otomatik perdeleri, Becker alıcılı tüm prizleri, Becker alıcılı tüm ışıklarınızı, KNX tabanlı tüm cihazları (Klima, Kombi vs.) internetinizin olduğu her yerden cepten, tabletten veya laptoptan açıp kapatarak kontrol edebilirsiniz.

Somfy Connexoon ile iOS ve Android akıllı telefon sistemleri sayesinde uzaktan bağlanarak sistemlerinizi yönetebilirsiniz.

Otomasyon

Becker ve Somfy motorların tam otomasyon sağlayan rüzgar sensörü, güneş sensörü, radyo alıcılı dimmer (Led ışığı kısma özelliği) ve diğer ürünleri de mevcuttur. Bu opsiyonel ürünlerle tentenizde tam otomasyona sahip olabilirsiniz

Bulunduğunuz yer biraz fazla sıcak olursa, uzaktan kumandanın düğmesine dokunarak rahatça tentenizi açın. Kumandanızdan tek tuş ile ledlerinizi ister kısın ister çoğaltın yada kapatın. Akıllı kontrol üniteleri ile her türlü hava koşuluna karşı donanımlısınız: Bulutlu gökyüzü, çıkan rüzgar veya aniden bastıran bir sağanak durumunda tenteniz ne yapılması gerektiğini kendiliğinden bilir. Bu özelliklerle tente sisteminiz zor hava koşullarında zarar görmez.

Kumanda

Raylı otomatik tente sisteminin hareketini sağlayan motor Alman Becker ve Fransız Somfy marka olup uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir. İleri teknoloji ürünü kumandalar sayesinde dijital ekrandan hareketlerinizi takip edebildiğiniz gibi, tentenizin ne zaman açılıp kapanacağını belirleyebilirsiniz.

Motor

Sıkışma önleme özelliği, herhangi bir engelle karşılaşıldığında sistemi otomatik olarak durdurur. Bu bir güvenlik özelliğidir. Yüksek tork (120Nm) özellikleriyle raylı tente ürününde maksimum gerdirme sağlar.

Diğer radyo frekans düzeyleri ile karışmayan (868 Mhz), basit kanal seçimi ve kolay kullanım özelliği sağlayan kumanda sistemine sahiptir. (r20/17 psf)

Garanti
Ürünlerimizin tümü garantimiz altında!

Alüminyum

5 Yıl

Motor

5 Yıl

Aydınlatma

2 Yıl

Servis & Bakım

2 Yıl